lenormand kortų puslapis

Būrimas: Kryžius (Lenormand)

Paprastas būrimas, norint išsiaiškinti, kai kurias žmogaus gyvenimo puses.

Jeigu norite, galite išsiburti čia pat, paspausdami mygtuką “Atversti visas”, arba versdami kiekvieną kortą atskirai pelės paspaudimu.

 

 

Saulė (būgnų tūzas)

Saulė (būgnų tūzas)

Sėkmė, likimas
Tai viena iš palankiausių kortų. Jos reikšmė yra labai panaši į vieną iš Taro kortų (Arkanas 19, Saulė). Saulė pranašauja sėkmę, pasisekimą, šlovę, turtus, pripažinimą, norų išsipildymą. Ji yra gyvenimo energijos, sveikatos, optimizmo, žmogaus savarankiškų veiksmų galimybių simbolis. Jeigu šalia yra blogosios kortos, ji sumažina jų įtaką, reiškia, kad nemalonumai bus trumpalaikiai ir Jums užteks jėgų sėkmingai viską įveikti.

Kryžius (kryžių šešakė)

Kryžius (kryžių šešakė)

Kančia, išbandymai
Kryžių reikia nešti. Sunkūs išbandymai, kuriuos reikia ištverti. Jūs turite būti pasiruošęs priimti likimo iššūkius. Ši korta taip pat gali reikšti sąmoningą auką, netekimą ir kentėjimą dėl aukštesnių tikslų. Skirtingai nei Taro korta, nepriklausomai nuo jos padėties išsidėstyme, ji visada pranašauja kažką blogo. Kombinacijoje su Medžio korta ji reiškia būtinybę labai rūpintis savo sveikata, su Debesų korta reiškia, kad Jūs neapsisprendžiate dėl Jums svarbios idėjos įgyvendinimo, su Širdies korta ateityje kažkokių santykių nutrūkimą.

Inkaras (pikų devynakė)

Inkaras (pikų devynakė)

Stabilumas, tikėjimas, saugumas
Ši korta yra visada palanki, nepriklausomai kokios kortos yra šalia. Inkaras simbolizuoja patvarumą, santykių pastovumą, saugumą, pasitikėjimą, gerovę. Taip pat tai tikėjimo ir vilties simbolis. Neatsitiktinai viršutinė inkaro dalis primena egiptiečių simbolį Anx gyvenimo kryžių. Jeigu ši korta yra toli nuo Jūsų kortos arba ją supa blogosios kortos, tai ji reiškia vėjavaikiškumą, besikeičiančią nuomonę. Kombinacijoje su Namo korta ji simbolizuoja galimą persikėlimą, su Žiurkių korta perdėtą konservatyvizmą ir stiprų prisirišimą prie tradicijų, dogmatiškumą, didelį atkaklumą.

Mėnulis (čirvų aštuonakė)

Mėnulis (čirvų aštuonakė)

Garbė, šlovė
Skirtingai nei analogiška Taro korta (Arkanas 18, Mėnulis), ši simbolizuoja pripažinimą, šlovę, kartais polinkį į avantiūras. Antroji jos reikšmė atėjo laikas įsigilinti į save, atitolti nuo reikalų, pailsėti. Taip pat tai pasikeitimų simbolis. Retais atvejais gali nurodyti vieno mėnesio įvykius. Jeigu yra greta gerosios kortos, ji pranašauja pagarbą, autoritetą, galbūt apdovanojimą, jeigu greta blogosios abejingumą, aplinkinių nesupratimą. Jeigu Mėnulio korta yra šalia Jūsų kortos, ji reiškia savianalizės ir susimąstymo būtinybę. Kombinacijoje su Kryžiaus korta ji reiškia karmų įtaką Jūsų likimui buvusio gyvenimo problemas, su Pelėdų korta perdėtą įtartinumą, su Namo korta sako, kad daug kas Jūsų likime yra nulemta praeities, su Debesų korta ji reiškia neteisingą įvykių vertinimą, su Lapės korta bėgimą nuo realybės, su Saulės ar Žvaigždės korta protinį augimą.

Parkas (pikų aštuonakė)

Parkas (pikų aštuonakė)

Visuomenė
Tai – šventės, malonumų ir laimės malonioje draugijoje, o kartais ir poilsio simbolis. Iš kitos pusės, Parko korta gali simbolizuoti neracionalias iliuzijas, ekscentriškumą, per didelį pasitenkinimą ir pasitikėjimą savimi. Korta gali perspėti apie būtinybę realiai įvertinti save. Jei ji yra šalia Jūsų kortos, tai reiškia kūrybinį pasisekimą, įkvėpimą. Blogųjų kortų apsuptyje ji yra blogos draugijos, tuštybės simbolis, perspėja dėl netikrų draugų.

Puokštė (pikų dama)

Puokštė (pikų dama)

Sėkmė, laimė, gera draugija
Labai gera korta, ypatingai moterims. Tai laimės ir malonumų simbolis. Ji pranašauja sumanymų pasisekimą, sėkmę, meilę, galbūt dovaną. Taip pat gali reikšti artėjančią pradžią naujų arba pratesimą senų santykių, galbūt susitaikymą. Taip po gi simbolizuoja ramybę, tolygų gyvenimą, gerą nuotaiką, pagerėjimą, pasveikimą. Puokštė tai viso ko gražiausio, grožio ir harmonijos simbolis. Jeigu šalia yra blogoji korta, tai ši kortą ją susilpnina.

Vaikas (pikų bernelis)

Vaikas (pikų bernelis)

Pradžia, pasitikėjimas, siurprizas
Tai palanki korta, turinti bendresnę prasmę kelio pradžia ir turtingo pasirinkimo galimybė. Jeigu Jūs einate tolygiai su laiku ir gebate priimti naujas idėjas, tai Jūsų pasiekimai ateityje bus nuostabūs. Korta taip pat simbolizuoja pasitikėjimą, harmoniją, kalba apie Jūsų autoritetą, tai, kad Jūs naudojatės užsitarnauta pagarba. Ji gali pranašauti vaiko gimimą. Greta esančios blogosios kortos gali reikšti per didelį pasitikėjimą ir Jūsų naivumą. Kombinacijoje su Žiedo korta ji reiškia prisirišimą prie vaiko, su Širdies korta kažkam Jūs esate abejingas, su Žiurkės korta galimą subrendusio vaiko išsikraustymą, jo savarankiško gyvenimo pradžią, su Gandrų korta nėštumą, naujus dalykinius planus.

Šuo (čirvų dešimtakė)

Šuo (čirvų dešimtakė)

Pasitikėjimas, draugystė
Šuo tai draugystės, pagalbos ir pastovumo simbolis. Taip pat ši korta reiškia saugumą, simbolizuoja tikrą draugą, patikimą partnerį, žmogų, kuriuo galima pasitikėti ir į kurį galima atsiremti. Gerųjų kortų apsuptyje Šuns korta pranašauja sėkmę, o blogųjų blogus draugus, nepatikimą partnerį, galimą nesėkmę. Kombinacijoje su Lelijos korta ji reiškia gerus santykius su giminaičiais, su Širdies korta tikrą draugystę, su Medžio korta draugystę visiems laikams, su Debesų korta galimą apgaulę, su Kalno korta abipusių santykių problemas, su Namo korta per didelį rūpestį šeimos reikalais, su Laivo korta ilgą kelionę, su Raitelio korta pagalbą iš toli arba ne iš karto, su Gyvatės korta klastingumą arba netikrų draugų apgaulę, su Žvaigždžių korta religinę arba kitokio pobūdžio didelę idėją.

Žiedas (kryžių tūzas)

Žiedas (kryžių tūzas)

Vestuvės, sutikimas, atsidavimas
Pagrindinė šios kortos reikšmė vestuvės, taip pat santykiai, kuriuose Jums teks priimti, kokius nors įsipareigojimus. Korta gali simbolizuoti tikėjimą, amžinybę, priklausimą kokiai nors draugijai. Žiedas, esantis greta Jūsų kortos, rodo atsirandančius jausmus. Kombinacijoje su Vaiko korta ji reiškia prisirišimą prie vaiko, su Knygos korta slaptą reikalą arba sąjungą, su Lelijos korta didelę, galbūt platonišką meilę, su Medžio korta ilgalaikę partnerystę, su Laiško korta oficialų santykių įforminimą, su Saulės korta laimingas vestuves, su Karsto, Javų pėdo ar Šluotos korta nelaimingas vestuves, susitarimo nesilaikymą, su Išsišakojimo korta asmeninius santykius nulems Jūsų priimti sprendimai, su Debesų korta perspėjimą dėl atsargumo, su Gyvatės korta intrigą, sąmokslą.

Išmaišyti kortas
Atversti visas

ⓘ Kortų aprašymai (reikšmės) pateikiamos dar kartą paspaudus ant atverstos kortos atvaizdo.

Lenormand kortų būrimas

Kortų reikšmės:

Numeracija pagal laikrodžio rodyklę, nuo viršutinės kortos (12 val. – Nr. 1)

1 – Tai, kas Jus domina;

2 – Finansiniai klausimai, materialinė padėtis;

3 – Tai, ko Jūs nesitikite;

4 – Reikalai, darbas;

Kryžiaus centre – Jūsų korta (pagal pasirinkimą žemiau).

Kas Jūs, vyras ar moteris?