lenormand kortų puslapis

Būrimas: Kryžius (Lenormand)

Paprastas būrimas, norint išsiaiškinti, kai kurias žmogaus gyvenimo puses.

Jeigu norite, galite išsiburti čia pat, paspausdami mygtuką “Atversti visas”, arba versdami kiekvieną kortą atskirai pelės paspaudimu.

 

 

Inkaras (pikų devynakė)

Inkaras (pikų devynakė)

Stabilumas, tikėjimas, saugumas
Ši korta yra visada palanki, nepriklausomai kokios kortos yra šalia. Inkaras simbolizuoja patvarumą, santykių pastovumą, saugumą, pasitikėjimą, gerovę. Taip pat tai tikėjimo ir vilties simbolis. Neatsitiktinai viršutinė inkaro dalis primena egiptiečių simbolį Anx gyvenimo kryžių. Jeigu ši korta yra toli nuo Jūsų kortos arba ją supa blogosios kortos, tai ji reiškia vėjavaikiškumą, besikeičiančią nuomonę. Kombinacijoje su Namo korta ji simbolizuoja galimą persikėlimą, su Žiurkių korta perdėtą konservatyvizmą ir stiprų prisirišimą prie tradicijų, dogmatiškumą, didelį atkaklumą.

Gyvatė (kryžių dama)

Gyvatė (kryžių dama)

Apgaulė, išdavystė
Tai perspėjanti korta. Greičiausiai, aplink Jus yra žmonių, kurie gali Jus išduoti. Gyvatė simbolizuoja užsislėpusį priešą, su kuriuo reikia ypatingai atsargiai elgtis. Reikia labai gerai apgalvoti savo veiksmus ir žodžius. Nesidalinkite informacija apie savo reikalus, planus, finansinę padėtį su Jus supančiais žmonėmis. Korta taip pat rodo išdavystę, pavydą ir veidmainystę. Gyvatė gali būti traktuojama ir kaip nusidėjimo, ir kaip išminties simbolis. Čia ir yra kortos sudėtingumas. Gyvatė reiškia, kad reikia gerai įvertinti visas aplinkybes, niekada nepamirštant atsargumo. Platesnę reikšmę galima sužinoti išsiaiškinus gretimas kortas. Bet kad ir kokios jos bebūtų, gyvatė visada perspėja. Šalia esančios gerosios kortos gali parodyti tik grasinimų atitolinimą trumpam laikotarpiui. Kombinacijoje su Žiedo korta gyvatė gali reikšti sąmokslą, intrigą, su Meškos korta dvigubą žaidimą, savanaudišką pagalbą, su Šuns korta išdavystę, apgaulę, dirbtinę draugystę.

Pelėdos (būgnų septynakė)

Pelėdos (būgnų septynakė)

Įprasti sunkumai, mokymasis
Dvi pelėdos, esančios šioje kortoje, simbolizuoja nedidelius, kasdieninius sunkumus, nerimtas problemas. Nereikia pasiduoti ir nuleisti rankų. Jūs turite surasti savyje jėgų, kad galėtumėte įveikti trumpalaikius sunkumus ir eiti toliau. Kombinacijoje su Medžio korta, ji reiškia sveikatos problemas ir būtinybę skirti jai didesnį dėmesį, su Parko korta nesupratimą, monotoniškumą, su Lelijos korta abejotiną reputaciją, su Kalno korta būtina gerai pasverti visus už ir prieš ir tik tada priimti sprendimą.

Namas (čirvų karalius)

Stabilumas, šeima
Korta simbolizuoja Jūsų namus, saugumą, patikimumą, tai, kuo Jūs gyvenate butas, sklypas, šeima, asmeniniai reikalai, gali reikšti tai, kad Jūs neliksite vienas. Tai ramybės ir užtikrintumo simbolis. Korta labai palanki, pranašauja sėkmę, kažko sėkmingą užbaigimą. Taip pat gali reikšti tai, kad Jūs visur mokate jaustis taip kaip savo namuose. Praeities pozicijoje esanti korta kalba apie tai, kad tėvai, šeima, tradicijos turi Jums labai didelę reikšmę, ateities pozicijoje savi namai, šeima. Kombinacijoje su Laivo ar Gandrų korta reiškia galimus persikraustymus. Korta sumažina blogųjų kortų, esančių greta, įtaką.

Kryžius (kryžių šešakė)

Kryžius (kryžių šešakė)

Kančia, išbandymai
Kryžių reikia nešti. Sunkūs išbandymai, kuriuos reikia ištverti. Jūs turite būti pasiruošęs priimti likimo iššūkius. Ši korta taip pat gali reikšti sąmoningą auką, netekimą ir kentėjimą dėl aukštesnių tikslų. Skirtingai nei Taro korta, nepriklausomai nuo jos padėties išsidėstyme, ji visada pranašauja kažką blogo. Kombinacijoje su Medžio korta ji reiškia būtinybę labai rūpintis savo sveikata, su Debesų korta reiškia, kad Jūs neapsisprendžiate dėl Jums svarbios idėjos įgyvendinimo, su Širdies korta ateityje kažkokių santykių nutrūkimą.

Lapė (kryžių devynakė)

Lapė (kryžių devynakė)

Apgaulė, intrigos, klastingumas
Tai perspėjanti korta. Ji pranašauja galimą apgaulę, spąstus. Lapė tradiciškai simbolizuoja gudrumą, pinkles, melą ir pyktį. Jūs turite būti ypatingai atsargus kalbėdamas. Kombinacijoje su Laiško korta ji reiškia klastojimą, falsifikaciją, su Parko korta Jus supa savanaudiški žmonės, su Šuns korta seno draugo išdavystę ar apgaulę, su Vaiko korta – apgaulę ar naivų meilikavimąsi, su Rakto korta demaskavimą, apgaulės išaiškėjimą, su Medžio korta galimą medicininę klaidą, neteisingą diagnozę.

Širdis (čirvų bernelis)

Širdis (čirvų bernelis)

Meilė, draugystė, laimė
Tai viena iš laimingiausių kortų, simbolizuojanti draugystę, meilę, džiaugsmą, komfortą ir gebėjimą užjausti. Ji taip pat reiškia pagalbą, palaikymą, laimingą įvykį. Kalba apie tai, kad Jūs turite labai geras perspektyvas tobulėti. Blogųjų kortų apsuptyje ji reiškia ginčus, konfliktus, sunkius išgyvenimus. Kombinacijoje su Kryžiaus arba Karsto korta ji pranašauja nelaimingą meilę, santykių pabaigą, su Javų pėdos korta moralinę traumą, krizę, šoką, su Žiedo korta sėkmingas ir laimingas vedybas.

Žiurkės (kryžių septynakė)

Žiurkės (kryžių septynakė)

Praradimai, apgaulė, žlugimas
Žiurkės pranašauja vagystę, netekimą, praradimą. Kartais reiškia ligą. Jeigu šią kortą supa gerosios kortos, reiškia, kad ką pametėte, tą ir rasite, o jei blogosios netektis bus atlyginta. Kombinacijoje su Namo korta ji simbolizuoja avariją, su Žuvų korta didelius praradimus, didelę piniginę netektį, su Kryžiaus korta labai didelius praradimus, kurie gali pasikartoti.

Žvaigždės (čirvų šešakė)

Žvaigždės (čirvų šešakė)

Įkvėpimas, pasiekimas
Tai laiminga korta, kuri kaip ir Taro korta (Arkanas 17, Žvaigždė) simbolizuoja viltį, įkvėpimą ir pasisekimus ateityje. Tuo pačiu korta ir įspėja apie galimą svaigimą ir žvaigždžių ligą. Primena apie būtinybę bet kokioje situacijoje išlikti kukliam ir pasitenkinti žvaigžde danguje kitaip sakant, tikslai turi atitikti galimybes. Šalia gerųjų kortų Žvaigždės korta žada eilę sėkmių, o šalia blogųjų – eilę nesėkmių ir galimų klaidų. Jei ši korta yra toli nuo Jūsų kortos, tai ji rodo, kad Jūsų norai išsipildys, kombinacijoje su Puokštės korta ji sako, kad svarbią reikšmę turi Jūsų įžvalgumas, su Žuvų korta žada pelną, gerovės augimą, su Lapės korta pasiklydimus, klaidingus tikslus ir idealus, su Knygos korta rašytojo dovaną, su Parko korta gerus draugus, su Žiedo korta sėkmingas vedybas ar sandorį.

Išmaišyti kortas
Atversti visas

ⓘ Kortų aprašymai (reikšmės) pateikiamos dar kartą paspaudus ant atverstos kortos atvaizdo.

Lenormand kortų būrimas

Kortų reikšmės:

Numeracija pagal laikrodžio rodyklę, nuo viršutinės kortos (12 val. – Nr. 1)

1 – Tai, kas Jus domina;

2 – Finansiniai klausimai, materialinė padėtis;

3 – Tai, ko Jūs nesitikite;

4 – Reikalai, darbas;

Kryžiaus centre – Jūsų korta (pagal pasirinkimą žemiau).

Kas Jūs, vyras ar moteris?