lenormand kortų puslapis

9 Kortų Būrimas (Lenormand)

Šis būrimas tinka tada, kai Jūs norite sužinoti konkrečios problemos įtaką likimui. Ištraukite iš kortų kaladės savo kortą ir padėkite į centrą. Tada sumaišykite kaladę ir ją perkelkite. Kelti reikia kaire ranka. Kortos išdėliojamos taip, kaip parodyta žemiau.

Parkas (pikų aštuonakė)

Parkas (pikų aštuonakė)

Visuomenė
Tai – šventės, malonumų ir laimės malonioje draugijoje, o kartais ir poilsio simbolis. Iš kitos pusės, Parko korta gali simbolizuoti neracionalias iliuzijas, ekscentriškumą, per didelį pasitenkinimą ir pasitikėjimą savimi. Korta gali perspėti apie būtinybę realiai įvertinti save. Jei ji yra šalia Jūsų kortos, tai reiškia kūrybinį pasisekimą, įkvėpimą. Blogųjų kortų apsuptyje ji yra blogos draugijos, tuštybės simbolis, perspėja dėl netikrų draugų.

Kryžius (kryžių šešakė)

Kryžius (kryžių šešakė)

Kančia, išbandymai
Kryžių reikia nešti. Sunkūs išbandymai, kuriuos reikia ištverti. Jūs turite būti pasiruošęs priimti likimo iššūkius. Ši korta taip pat gali reikšti sąmoningą auką, netekimą ir kentėjimą dėl aukštesnių tikslų. Skirtingai nei Taro korta, nepriklausomai nuo jos padėties išsidėstyme, ji visada pranašauja kažką blogo. Kombinacijoje su Medžio korta ji reiškia būtinybę labai rūpintis savo sveikata, su Debesų korta reiškia, kad Jūs neapsisprendžiate dėl Jums svarbios idėjos įgyvendinimo, su Širdies korta ateityje kažkokių santykių nutrūkimą.

Javų pėdas (būgnų bernelis)

Javų pėdas (būgnų bernelis)

Perspėjimas, laikas apsispręsti, žlugimas
Ši korta įspėja apie galimą pavojų ir apie būtinybę apgalvoti kiekvieną savo žingsnį ir jį gerai pasverti. Korta gali pranašauti nelaimingą atsitikimą, traumą, avariją. Kartais gali reikšti santykių nutraukimą, ginčus, konfliktus. Tačiau nereikia visko priimti fatališkai. Susidoroti su sunkumais, vengti nemalonumų ir konfliktų Jūsų jėgose. Dabar, kai Jūs esate įspėtas, reikia priimti ryžtingą sprendimą. Jeigu šalia esanti korta yra geroji, tai Javų pėdo kortos įtaka sumažės.

Raktas (būgnų aštuonakė)

Raktas (būgnų aštuonakė)

Nauja pradžia, sėkmė
Tai gera korta. Raktas simbolizuoja teisingą sprendimą, rastą išeitį ir tolimesnius žingsnius naujiems tikslams. Apsuptyje blogųjų kortų, Rakto korta yra uždarų durų, klaidingo kelio, neteisingo sprendimo, užtrukimų simbolis. Kombinacijoje su Knygos korta ji reiškia būtinybę išsaugoti paslaptį, su Širdies korta vyrams reiškia atsargumą, moterims vilčių išsipildymą.

Šuo (čirvų dešimtakė)

Šuo (čirvų dešimtakė)

Pasitikėjimas, draugystė
Šuo tai draugystės, pagalbos ir pastovumo simbolis. Taip pat ši korta reiškia saugumą, simbolizuoja tikrą draugą, patikimą partnerį, žmogų, kuriuo galima pasitikėti ir į kurį galima atsiremti. Gerųjų kortų apsuptyje Šuns korta pranašauja sėkmę, o blogųjų blogus draugus, nepatikimą partnerį, galimą nesėkmę. Kombinacijoje su Lelijos korta ji reiškia gerus santykius su giminaičiais, su Širdies korta tikrą draugystę, su Medžio korta draugystę visiems laikams, su Debesų korta galimą apgaulę, su Kalno korta abipusių santykių problemas, su Namo korta per didelį rūpestį šeimos reikalais, su Laivo korta ilgą kelionę, su Raitelio korta pagalbą iš toli arba ne iš karto, su Gyvatės korta klastingumą arba netikrų draugų apgaulę, su Žvaigždžių korta religinę arba kitokio pobūdžio didelę idėją.

Inkaras (pikų devynakė)

Inkaras (pikų devynakė)

Stabilumas, tikėjimas, saugumas
Ši korta yra visada palanki, nepriklausomai kokios kortos yra šalia. Inkaras simbolizuoja patvarumą, santykių pastovumą, saugumą, pasitikėjimą, gerovę. Taip pat tai tikėjimo ir vilties simbolis. Neatsitiktinai viršutinė inkaro dalis primena egiptiečių simbolį Anx gyvenimo kryžių. Jeigu ši korta yra toli nuo Jūsų kortos arba ją supa blogosios kortos, tai ji reiškia vėjavaikiškumą, besikeičiančią nuomonę. Kombinacijoje su Namo korta ji simbolizuoja galimą persikėlimą, su Žiurkių korta perdėtą konservatyvizmą ir stiprų prisirišimą prie tradicijų, dogmatiškumą, didelį atkaklumą.

Meška (kryžių dešimtakė)

Meška (kryžių dešimtakė)

Jėga, valdžia
Korta simbolizuoja kilnumą, narsą, jėgą, tarnaujančią aukštiems tikslams. Jei ji yra greta Jūsų kortos, tai Meškos korta rodo Jūsų stiprybę arba patikimą globėją. Šalia blogųjų kortų reiškia aplinkinių norą iš pavydo padaryti kažką negero Jums. Priešas yra apsukrus ir apsimeta draugu, o reikiamu momentu smogs savo smūgį. Būkite ne toks atviras, jokiu būdu neįtraukite aplinkinių į savo planus. Kombinacijoje su Puokštės korta ji reiškia dosnią dovaną, su Žuvų korta – pagalbą, mecenatą, rėmėją, su Namo korta įtakingų tėvų poveikį, su Medžio korta stiprią sveikatą ir ilgaamžiškumą, su Javų pėdo ar Šluotos korta netinkamą pagalbą, dėl kurios bus daugiau bėdos, nei naudos, su Gyvatės korta dvigubą žaidimą, savanaudišką pagalbą.

Saulė (būgnų tūzas)

Saulė (būgnų tūzas)

Sėkmė, likimas
Tai viena iš palankiausių kortų. Jos reikšmė yra labai panaši į vieną iš Taro kortų (Arkanas 19, Saulė). Saulė pranašauja sėkmę, pasisekimą, šlovę, turtus, pripažinimą, norų išsipildymą. Ji yra gyvenimo energijos, sveikatos, optimizmo, žmogaus savarankiškų veiksmų galimybių simbolis. Jeigu šalia yra blogosios kortos, ji sumažina jų įtaką, reiškia, kad nemalonumai bus trumpalaikiai ir Jums užteks jėgų sėkmingai viską įveikti.

Bokštas (pikų šešakė)

Bokštas (pikų šešakė)

Rezultatas, išvada
Ši korta nieko bendro neturi su viena iš Taro kortų (Arkanas 16, Bokštas). Ji simbolizuoja rezultatą. Tai gali būti reikalų, ilgamečių ar viso gyvenimo sunkumų rezultatas. Bokštas stabilumo, ilgaamžiškumo, padėties stabilumo simbolis. Labai dažnai ši korta pranašauja ilgaamžiškumą ir laimę. Blogųjų kortų apsuptyje ji reiškia visai ką kitą nesėkmės, liga, lėšų trūkumas. Kombinacijoje su Debesų korta ji simbolizuoja lengvą negalavimą, nedidelį sveikatos pablogėjimą, su Žiedo korta galimą išsiskyrimą, su Kalno korta egoizmą, padidėjusią savimeilę, su Karsto korta būtiną rūpestį savo sveikata. Kortos, esančios tarp Bokšto ir Gyvatės kortų, rodo rūpestį savo motina. Jeigu Bokšto korta yra greta Jūsų kortos, reiškia, kad rezultatas jau arti.

Išmaišyti kortas
Atversti visas

ⓘ Kortų aprašymai (reikšmės) pateikiamos dar kartą paspaudus ant atverstos kortos atvaizdo.

Lenormand kortų būrimas

Kortų numeravimo schema:

9 kortų būrimas lenormand kortomis

Kortų aiškinimas:

1 – įvykiai, kurie buvo praeityje, bet turi įtakos šiandienai, prieš istorija;

2 – svarstoma situacija, problema, dabartinė reikalų padėtis, tai, kas Jus domina;

3 – vykstančios situacijos, artimiausios perspektyvos, sekantys veiksmai iš šios įvykių eigos;

4 – tai, kam Jūs turite kaupti jėgas, jeigu norite pakeisti svarstomą problemą;

5 – tai, kas sudaro ryšį tarp praeities ir dabarties, įvykių eigos pakeitimas;

6 – tai, kas Jus veikia elgtis būtent taip;

7 – pagrindinės Jūsų tolimesnio gyvenimo kryptys;

8 – Jūsų turimų jėgų ir priemonių įtakojimas likimui;

9 – labiau tikėtini įvykių eigos rezultatai, tai, kas greičiausiai rezultate gausis esant dabartinėms aplinkybėms.