Būrimas: Keturios Kortos (Lenormand)
Tai vienas iš paprasčiausių būrimo būdų. Jis naudojamas, norint sužinoti atsakymą į paprastą klausimą. Šiame būrimo būde naudojama kiekvienos kortos skaitinė reikšmė. Į kortų kombinacijas neatsižvelgiama, o kortos aiškinamos priklausomai tik nuo jos padėties išdėstyme.
Po kortų sumaišymo, kaladė padedama ant stalo užversta puse. Po to, reikia imti viršutinę kortą ir padėti į pirmąją poziciją. Nuo kaladės viršaus reikia atskaičiuoti tokį kortų skaičių, koks yra pirmosios kortos numeris. Paskutiniąją atskaičiuotą kortą reikia padėti į antrąją poziciją. Atidėtas kortas reikia gražinti į kaladę (dėti kortas ant viršaus). Tokiu pat principu yra išrenkama trečioji korta.
Ketvirtos kortos numeris bus visų trijų ištrauktų kortų suma. Jeigu kortos numeris didesnis už pirmoje ar antroje vietoje esančių kortų numerį (numeris 36 Kryžius arba numeris 35 – Inkaras), tada būrimas stabdomas. Šiuo atveju Inkaras kalba apie galimybę pakreipti taip ateities įvykius, kaip Jums reikia, o Kryžius rodo aukštesnių jėgų poveikį, kuris dėl vienos ar kitos priežasties negali būti Jums žinomas. Tokiu atveju Jums reikia priimti viską, kas bus Jums pateikta likimo.
ⓘ Kortų aprašymai (reikšmės) pateikiamos dar kartą paspaudus ant atverstos kortos atvaizdo.
Lenormand kortų būrimas
Jeigu atverstų kortų numerių suma didesnė nei 36, tai skaitmenys sudedami.
Pavyzdžiui: 30+18+27=75; 75->7+5=12
Jeigu korta su numeriu kortos-patarėjos (pozicija 4) jau yra tarp pirmų trijų kortų, reiškia, kad situacija pakankamai paprasta ir nebereikia papildomų rekomendacijų. Jeigu išdėstyme yra korta, kurios numeris 28 (vyras) arba numeris 29 (moteris), reiškia, kad situaciją stipriai veikia kažkoks žmogus.
Atverstų kortų reikšmės:
1 – praeitis, kuri nulemia dabartį;
2 – tikra įvykių padėtis;
3 – ateities įvykiai;
4 – patarimas: ką daryti, kaip elgtis susidariusioje situacijoje.
Platesnės kortų reikšmės yra pateiktos skyrelyje “Kortų reikšmės”.